Про нас - Зелена Трансформація України

Веб-портал “Зелена трансформація України” – інформаційний ресурс з актуальними новинами та практичними порадами для кожного, як скористатися можливостями Європейського зеленого курсу (ЄЗК).

На сайті ви знайдете інформацію про законодавство, плани, програми, а також практичні інструменти, механізми та фінансові можливості застосування ЄЗК в ЄС та Україні. Ця інформація корисна як для кожного громадянина, так і для експертного середовища та органів державної влади.

Європейський зелений курс – це не лише про охорону природи, заповідники та збереження лісів, але й про зелену енергетику, сільське господарство, транспорт, економіку. А також про те, як екологічні та кліматичні питання мають стати важливою та невідʼємною частиною національного порядку денного, зокрема і в період повоєнного відновлення України.

Сайт створений за фінансової допомоги Європейського Союзу  у межах проєкту «Інтеграція сталого розвитку в Україні відповідно до Європейського зеленого курсу». Зміст сайту є виключною відповідальністю ГО “Ресурсно-аналітичний центр “Суспільство і довкілля”, і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу.

Проєкт «Інтеграція сталого розвитку в Україні відповідно до Європейського зеленого курсу» реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу. Він зосереджений на створенні кращого та прозорішого екологічного врядування через допомогу у координації державної політики таким чином, аби вона включала принципи Європейського зеленого курсу. Ми прагнемо привернути увагу та підвищити обізнаність щодо узгодженого підходу до питань, які раніше розглядалися в Україні окремо, зокрема – енергетики, довкілля та клімату. Діяльність включає освітні (семінари, курси тощо), інформаційні (медіа-матеріали, онлайн-інструменти тощо), аналітичні заходи (моніторинг, пропозиції щодо політик, рекомендації тощо), а також мережування та адвокацію (політичний діалог, хакатони, обговорення багатосторонніх груп тощо). Активності спрямовані на продовження переходу до кліматично нейтральної економіки та на підвищення ролі громадян у сталому розвитку України.

Партнери-виконавці проєкту: “DiXi Group” (координатор), Ресурсно-аналітичний центр «Суспільство і довкілля», Асоціація “Енергоефективні міста України”, “Українська академія лідерства”, “Жіночий енергетичний клуб України”, “ДЗИГА”, “ПЛАТО”.

Відшукайте, що цікаво

Розкажіть про вашу ініціативу, корисні інструменти або успішний досвід зеленої трансформації!

Після реєстрації ви зможете запропонувати новину для публікації на сайті.

Авторизуватись

Увійти

Зареєструватись