Екологічна ініціатива «Post War Greening» Групи компаній “Октава” отримала нагороду конкурсу «Partnership for Sustainability Award 2023», у рамках якого Глобальний договір ООН в Україні нагороджує найкращі проєкти, що були реалізовані в партнерстві бізнесу, державного та громадського секторів задля досягнення цілей сталого розвитку.

“Наш проєкт не просто про відновлення зелених зон та екології, це про майбутнє нас, наших дітей і нащадків”, – зазначила під час нагородження «Partnership for Sustainability Award 2023» СЕО «Октава Капітал» Тетяна Андріанова, та додала, що ми не повинні зволікати, і вже зараз потрібно відновлювати те, що знищено окупантами.

Як зазначили організатори заходу, ми вже сьогодні повинні думати про майбутнє, щоб мати міцний фундамент відновлення та розбудови нашої країни. І все це можливо зробити лише в партнерстві, співпраці та підтримці корисних ініціатив.

Post War Greening – перша в Україні ініціатива повоєнного озеленення міст і територій, постраждалих внаслідок російської агресії, яку запровадила Група компаній Octava.

Якщо Ваша зелена зона постраждала від ракет чи шахедів, завітайте на сайт https://postwargreening.octavacapital.ua та реєструйтеся, а менеджери проєкту допоможуть підібрати рослини для відновлення локації у Вашій громаді.