Експерти з громадських організацій “Український центр сприяння інвестиціям та торгівлі” і “Крок до людей” та благодійного фонду “МХП-Громаді” створили онлайн-платформу для гендерночутливого відновлення громад.

Проєкт отримав назву “Моя громада”. Це – сайт, на якому представники громади, бізнесу та громадського сектору зможуть знайти покроковий план втілення того чи іншого соціального проєкту. 

На сайті представлені покрокові чек-листи взаємодії місцевої влади, ГО/БФ та бізнесу. Наприклад, відповіді на питання, з чого почати відновлення/розвиток своєї громади, можна знайти в однойменному розділі “Моя громада”. Де експерти радять спочатку дізнатися, чи знаєте ви свою громаду (її цінності, можливості, ресурси і найголовніше – запити) та пояснюють, як це найефективніше зробити. Або з чого розпочати взаємодію бізнесу й громадського сектору чи які можливості отримає кожна зі сторін. 

На додаток на платформі також розміщені посилання на сторінки установ і міжнародних програм, які пропонують ті чи інші гранти на реалізацію проєктів. 

Детальніша інформація: