У Львівській громаді затвердили два нові сквери та парк. Так, територія на перехресті вулиць Липинського-Лінкольна тепер є парком. А нові сквери створили на вул. Солом’янка у Львові та у Дублянах на вул. Зеленій. 

Парк на перехесті Липинського – Лінкольна вже восьмий парк у Львові, який має водойму. В управлінні екології та природних ресурсів уже склали план заходів щодо утримання нового парку. 

Передбачено кошти на розчищення території, викошування трави, розкрижування лежачих дерев, вивезення сміття тощо. Визначатимуть спеціальні місця для облаштування алей, бо під парком протікає річка Полтва і місцями тут болотиста територія. Також заплановано встановлення паркових меблів, урн та висадка зелених насаджень.

Також ДП «Скнилів-парк» передали на утримання сквер на вул. Солом’янка. Він розташований поряд зі Скнилівським парком. У перспективі сквер планують приєднати до цього парку.

Завершено оформлення документів на ще один сквер і в Дублянах. Це вже третій у громаді, який створено, відколи місто стало частиною Львівської МТГ. Досі місце переважно пустувало та належало до земель громадської забудови. Тепер це офіційно сквер з кадастровим номером та сформованими межами.

Детальніша інформація: