До посібника увійшло 10 рішень, що стануть у нагоді для вирощування рослин, раціонального поводження з ресурсами, підтримки біорізноманіття та зонування території.

Автори переконані, що зробити громадські простори у містах більш виразними, функціональними та відкритими до соціальної взаємодії допомагає DIY-урбанізм.

“DIY-урбанізм – це швидкий, дешевий, дієвий інструмент перетворення публічних просторів на справді “місця для людей”. Причому фактично власними руками! А тому ми хочемо надихнути активістів на якісні, стійкі рішення через прості приклади, описані в цьому посібнику” – стверджує співавтор посібника і голова громадської організації “Еко Місто Чернігів” Сергій Безбородько.

Важливо також і те, що більша частина ідей є природоорієнтованими. “Це означає, що пропоновані рішення не створюють додаткового тиску на довкілля, а навпаки пом’якшують вплив людини, що набуває особливого значення з огляду на постійне загострення глобальної кліматичної кризи та поглиблення проблем, пов’язаних з продовольчою безпекою” – доповнює інша співавторка посібника, співзасновниця простору міського садівництва і городництва “Розсадник” у Львові Анжеліка Зозуля.

Збірка “DIY-рішення для міського садівництва” доступна для безкоштовного перегляду та завантаження за посиланням.