У Львові запрацював навчальний центр поводження з відходами управління з питань поводження з відходами ЛМР. Він розташований на території ЛКП «Львівспецкомунтранс». Навчання для окремих груп проводитимуть щоденно. Триватимуть вони орієнтовно 30 хв. До співпраці планують залучати і громадські організації.

Організатори, в межах впровадження законодавства з питань поводження з відходами в Україні, мають на  меті навчити школярів, студентів та й загалом усіх мешканців правильно сортувати побутові відходи.

Навчальний центр поводження з відходами працює щоденно у робочий час на вул. Жовківській, 18. Усі охочі пройти навчання можуть зголошуватися до управління з питань поводження з відходами ЛМР за номером телефону (067) 077-00-76.

Нагадаємо, Закон України «Про управління відходами» вступає в дію 9 липня 2023 року. Закон спрямований на вдосконалення системи управління відходами, забезпечення законодавчого та нормативно-правового регулювання відносин у сфері управління відходами з урахуванням вимог директив Європейського Союзу, покращення стану навколишнього природного середовища та досягнення цілей сталого розвитку.

Детальніша інформація: