«Львівелектротранс» – перше підприємство України, що приєдналося до Міжнародної Асоціації Громадського Транспорту (UITP). Членство в організації дозволить комунальному підприємству налагодити співпрацю зі світовими експертами в галузі громадського транспорту та інфраструктури, залучати міжнародне фінансування, розвиватися та бути впізнаваним.

Міжнародна асоціація громадського транспорту (МАГТ/UITP) – це єдина у світі міжнародна асоціація в сфері громадського транспорту. Вона заснована в Брюсселі у 1885 році і активно розвивається сьогодні.

Впроваджуючи інноваційну мобільність і сприяючи використанню громадського транспорту як одного з ключів до досягнення сталого, здорового, безпечного та інклюзивного суспільства,  організація декларує такі цінності: 

  • повага (до членів, партнерів і колег, щоб зробити міста здоровішими, інклюзивнішими та сталими); 
  • інновації (на платформі, яка сприяє інноваціям, щоб передбачити потреби мобільності та надихнути на новаторські рішення); 
  • обмін (заохочення обміну ідеями та найкращими практиками серед співтовариства сталої мобільності); 
  • експертиза (збір інформації у сфері громадського транспорту сталої мобільності, зокрема, найкращі практики та статистичні дані, фактично стаючи глобальним центром знань про сталу мобільність).

Міжнародна асоціація громадського транспорту (UITP) налічує понад 1900 членів з понад 100 країн та  має 14 офісів по всьому світу.

В Європі основна діяльність полягає в тісній співпраці з інституціями Європейського Союзу, об’єднуючи понад 450 операторів міського, приміського та регіонального громадського транспорту, а також органи влади усіх країн-членів. 

Для Львова перебування в Асоціації впродовж 2024 року безоплатне, місто отримало статус  Advantage Member.

Детальніша інформація: