Думка громадян щодо повоєнного відновлення та розвитку України, їх ставлення до охорони довкілля, розуміння екологічних проблем, щоденні екологічні звички є важливими для процесу повоєнної відбудови України та проведення реформ у сферах Європейського зеленого курсу, що є необхідними для виконання умов для членства в ЄС. 

Окрім цього, важливо відслідковувати тренди щодо ставлення українців до довкілля, порівнювати їх думки та поведінку з попередніми роками та з країнами ЄС, а також в контексті довоєнного та воєнного періоду.

Щоб дізнатися про ставлення громадян України до довкілля, пріоритети повоєнної відбудови та майбутнього членства в ЄС, на замовлення РАЦ “Суспільство і довкілля” Дослідницька агенція Fama провела всеукраїнське соціологічне опитування.

За підсумками опитування РАЦ “Суспільство і довкілля” підготував аналітичну записку, у якій досліджує основні тенденції у ставленні українців до питань охорони довкілля та їх екологічних звичок, взаємозвʼязки між війною та екологічною свідомістю, бачення мешканцями України повоєнного відновлення нашої держави та розуміння процесу набуття членства в ЄС. 

Детальніша інформація: