Україна отримала 27 пар сонячних модулів з інверторами і 26 сучасних акумуляторних батарей EcoFlow від німецької компанії Green Planet Energy. Відповідна допомога буде передана для потреб АТ «Миколаївобленерго». Ще 48 панелей потужністю до 500 Вт будуть розподілені для потреб Мереф’янської громади на Харківщині.

Також партнери передали 16 силових трансформаторів з твердою ізоляцією від компанії The Berliner Verkehrsbetriebe (BVG – найбільшої німецької компанії громадського транспорту). Трансформатор, розподільні пристрої та котушки кабелю передали компанії Maaß GmbH та Energie Waldeck-Frankenberg. 

Допомога від німецьких партнерів надійшла у межах домовленостей, підписаних у квітні 2023 року у Києві міністром енергетики України Германом Галущенком і віце-канцлером ФРН Робертом Габеком для поглиблення Німецько-Українського енергетичного партнерства. Крім того, в межах цього партнерства, за фінансування Федерального міністерства економіки та захисту клімату Німеччини було закуплено та доставлено в Україну 55 генераторів та 11 котушок алюмінієвого проводу. 

Детальніша інформація: