У Відні територія старого лакофарбового заводу стане екологічним, зеленим районом без автомобілів із сучасним і доступним житловим простором. Проєкт під назвою Biotop Wildquell планується розпочати у 2025 році, а завершити – у 2028 році.

Місто планує втілити концепцію районного біотопу з різними проєктами реконструкції навколо. Ідея таких проєктів полягає у створенні цілого району з урахуванням змін клімату.

У новому Biotop Wildquell влада планує розблокувати всю раніше закриту територію біля старого лакофарбового заводу та перетворити її на парк. Зелена зона також буде інтегрована з доступним житлом, яке створять на основі старих промислових будівель.

Район включатиме 850 нових одиниць доступного житла посеред зеленої зони, дві третини з якого будуть субсидованими. Також там будуть офісні, комерційні та торгові приміщення.

Проєкт передбачає збереження старих дерев, використовуючи густо засаджені території для максимального збільшення зеленого покриття. Зелена зона поглинатиме тепло і надлишок дощової води. Очікується, що район буде накопичувати близько 121 тонну дощової води.

Детальніша інформація: