Найбільша у Південній Європі громадська мережа електромобільності Endolla Barcelona тестує два нових технологічних рішення, які можуть революціонізувати і стимулювати використання електромобілів у місті. Одне з них – це мобільна зарядна станція-робот, призначена для обслуговування парковок, а інше – зарядна станція для електромобілів, яка була розроблена таким чином, щоб бути дешевою у виробництві та обслуговуванні.

Два прототипи були розроблені в рамках програми InnovAcció 2030, щоб впоратися з проблемами, пов’язаними з розширенням електромобільності в місті. Тестування обидвох рішень коштує 160 тис. євро. 

Мобільна зарядна станція називається ZiGGY. Це робот на колесах, який може пересуватися і обслуговувати транспортні засоби на стоянці. Він може забезпечити гнучке використання та кращу оптимізацію паркувального простору.

Інший прототип був розроблений на місцевому рівні. Він пропонує рішення в галузі електроенергетики. Його конструкція є дешевшою у виробництві і легкою в обслуговуванні.

Прототипи сприятимуть швидшому розширенню мережі зарядних станцій у місті, що стимулюватиме водіїв купувати електромобілі.  

Endolla Barcelona є найбільшою загальнодоступною мережею пунктів зарядки електромобілів у Південній Європі. Наразі сервіс має 1000 встановлених зарядних точок по всій столиці Каталонії, 3300 активних користувачів і в середньому 14 тис. щомісячних платежів.

Детальніша інформація: