Кожен мешканець Брюсселя житиме в межах 150 метрів від зарядного пристрою для електромобілів. Це має стати можливим до січня 2024 року завдяки новій ініціативі місцевого самоврядування.

Два роки тому регіональний уряд Брюсселя проголосував за заборону всіх автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння до 2035 року. Однак для того, щоб це стало реальністю, влада усвідомила, що їй потрібно мати надзвичайно розгалужену та ефективну мережу зарядних станцій для електромобілів. Саме тому влада в контексті плану «Electrify.brussels» оголосила, що розпочне інтенсивне розширення інфраструктури зарядки електромобілів на території бельгійської столиці.

До січня 2024 року на вулицях з’явиться близько 1200 пунктів зарядки електромобілів, що призведе до збільшення поточної кількості цих пристроїв більш ніж удвічі. Це означає, що кожен мешканець Брюсселя житиме в межах 150 метрів від зарядного пристрою для електромобілів.

Загалом трансформація профілю мобільності регіону передбачає встановлення 22 тис. громадських зарядних станцій – на вулицях міста та поза ними. У 2024 році планується додати ще 1200 зарядних станцій для електромобілів. 

Детальніша інформація: