У Києві почав працювати сервіс із вивезення відсортованих відходів. Кур’єра можна викликати за допомогою мобільного застосунку Recycle. 

Проєкт розробляли два роки. Наразі сервіс Recycle працює на території Києва. Згодом планують запустити і в інших містах. Застосунок Recycle доступний в App Store та Google Play.

Кур’єри приймають тільки ті відходи, які можна переробити в Україні. Перелік та детальна інструкція є в застосунку. 

Кур’єр забирає відходи у клієнта та доставляє їх до пунктів прийому вторинної сировини, перевірених Recycle. Кожен пункт має свої розцінки, за якими купує сортовану сировину. Таким чином кур’єр отримує додатковий прибуток.

Recycle має систему контролю роботи кур’єрів. Курʼєр надсилає фото чи відеозвіт менеджеру за кожною заявкою, підтверджуючи, що дійсно доставив пакунок у пункт прийому.

Як викликати кур’єра? 

Для цього треба створити замовлення у застосунку, додати фото та опис, користуючись підказками.

Наступний крок — визначитись з ціною, яку людина готова заплатити за вивезення сміття. У застосунку є калькулятор вартості замовлення, орієнтуючись на який клієнт сам пропонує суму, яку він готовий заплатити кур’єру. Кур’єр також може запропонувати свій варіант винагороди. 

У застосунку є ще дві опції: безкоштовне вивезення та викуп відходів кур’єром. Для цього необхідно накопичити достатню кількість відходів, щоб кур’єру було вигідно заробити на перепродажі у пункті прийому.

У застосунку також є мапа пунктів, які приймають вторсировину у різних районах Києва. Це для тих, хто хоче здавати вторсировину самостійно та отримувати за це гроші.

Детальніша інформація: