Кабінет Міністрів України схвалив проєкт листа Уряду України про участь у Партнерстві з імплементації статті 6 Паризької угоди щодо розвитку вуглецевих ринків та приватних інвестицій. 

Цю міжнародну ініціативу започаткувало Міністерство навколишнього середовища Японії на 27-ій Конференції ООН зі зміни клімату. Після анонсування ініціативи свою зацікавленість щодо участі висловили 40 країн і 23 міжнародні установи.

Партнерство передбачає розробку інструментів з імплементації статті 6 Паризької угоди,  обмін досвідом та проведення спільних навчань та тренінгів для звітування. У співпраці з країнами та міжнародними установами, які беруть участь у партнерстві, Японія візьме на себе провідну роль у глобальному розширенні ринкових механізмів відповідно до статті 6 Паризької угоди.

Приєднання України до міжнародної ініціативі з імплементації статті 6 Паризької угоди сприятиме досягненню глобального скорочення викидів парникових газів і одночасно дозволить залучити додаткове фінансування для повоєнного зеленого відновлення.

Детальніша інформація: