В рамках першої в Україні ініціативи повоєнного озеленення міст і територій, постраждалих внаслідок російської агресії – Post War Greening, яку запровадила Група компаній Octava Capital, відновлено чергову зелену зону на Київщині, а саме – у Бородянці.

Клумби біля кільцевої дороги у Бородянці, під час вторгнення росіян використовувалися для фортифікаційних споруд які стримували ворожі війська. Рослини та кущі загинули, а на місці клумб утворилася нежива пустка.

Завдяки участі громади у проєкті Post War Greening відтепер клумбу прикрашають японські спіреї Little та Golden Princes, ялівці Blue Chip та Blue Carpe, а також ялівці сорту Old Gold, які в рамках проєкту надав найбільший в Україні розсадник декоративних рослин для зовнішнього озеленення MegaPlant.

“В синергії приватного бізнесу, державної влади, органів місцевого самоврядування, ініціативних людей та міжнародних партнерів виходить вже зараз відновлювати зелені зони міст та громад, які постраждали від військової агресії та руйнувань, і ефективно протидіяти екологічній катастрофі, що виникає внаслідок бойових дій на території України”, – зазначає СЕО Групи компаній «Октава Капітал» Тетяна Андріанова.

Якщо Ваша зелена зона постраждала від ракет чи шахедів, завітайте на сайт https://postwargreening.octavacapital.ua та реєструйтеся, а представники проєкту допоможуть підібрати рослини для відновлення локації у Вашій громаді.