Post War Greening – перша в Україні ініціатива повоєнного озеленення міст і територій, постраждалих внаслідок російської агресії, яку запровадила Група компаній Octava.

На ділянці, яка використовувалася для розміщення фортифікаційних споруд відтепер з’явилася затишна зелена зона.

«Тепер її прикрашають понад 600 рослин від найбільшого в Україні розплідника декоративних рослин для зовнішнього озеленення MegaPlant, зокрема спірея японська, барбарис Тунберга, ялівець скельний та багато інших. Переконаний, таких відновлених ділянок у місті з’являтиметься все більше», – зазначив Директор Департамент захисту довкілля та адаптації до зміни клімату КМДА Олександр Возний.

Post War Greening – проєкт, який має на меті зафіксувати випадки знищення зелених зон та надати громадам рослини для відновлення на спеціальних умовах.

Озеленення пошкоджених територій вже зараз допомагає відновлювати природне середовище, зберігати біорізноманіття та ефективно протидіяти екологічній катастрофі, що виникла внаслідок бойових дій.

«Нові виклики сьогодення, які поставила перед нами війна, вимагають нових спільних скоординованих рішень і рішучих дій. Саме тому спільно із найбільшим в Україні розплідником зелених насаджень «MegaPlant» ми реалізуємо проєкт повоєнного озеленення міст і територій, які постраждали внаслідок російської агресії – Post War Greening. Приємно, що нашу ініціативу підтримали у КМДА та Департаменті захисту довкілля», – зазначила СЕО групи компаній «Октава Капітал» Тетяна Андріанова.

Якщо ваша зелена зона постраждала від ракет чи шахедів, залишайте заявку на участь у проєкті за посиланням та отримуйте зелені насадження для відновлення та озеленення територій.