Данський дизайнер Джонас Едвард передбачає, що природні, органічні матеріали стануть невід’ємними компонентами наших будівель та архітектури інтер’єру. 

Для проєкту Mindcraft 2023 Джонас Едвард представляє звукопоглинаючий екран, розроблений з використанням грибного міцелію (вегетативного тіла рослини, здатного змінювати свою форму, підлаштовуючись під середовище зростання), конопель та верби.

Проєкт під назвою Myx Sail / Floor набуває форми панелі розміром 1 м х 1 м, демонструючи структурні якості цього композитного біоматеріалу, поєднуючи гнучкість із жорсткістю. 

Дизайнер формує гнучкий розділювач приміщень у заздалегідь розробленій формі, оскільки міцелій поступово зростає та зв’язується з сумішшю рослинних волокон.

Модульний прототип дизайну Edvard має на меті підкреслити, як властивості органічних матеріалів, таких як міцелій, можуть інтегруватися в наші житлові та робочі приміщення. 

Цей проєкт є частиною більш широкого дослідження, проведеного Джонасом Едвардом у співпраці з Arup Engineers -глобальним колективом дизайнерів, консультантів та експертів, які працюють над цілями сталого розвитку.

Детальніша інформація: