У 2015 році Франкфурт прийняв «Генеральний кліматичний план міста – 100%», за впровадженням якого здійснює контроль енергетичний департамент міської влади. 

План передбачає перехід на 100% енергії ВДЕ шляхом: 

  • скорочення споживання енергії в місті на 50% до 2050 року (у порівнянні із 2010);
  • 25% енергії (від поточного споживання) планується виробляти із ВДЕ на території міста;
  • 25% енергії (від поточного споживання) планується виробляти із ВДЕ на території міської агломерації (приміських районах). 

Скорочення споживання енергії, головним чином, планується досягти за рахунок модернізації будівель та заходів із енергоефективності у міському транспорті, опаленні та охолодженні, споживанні електроенергії комунальними установами. Серед пріоритетних джерел ВДЕ сонячна теплова та PV енергія, а також невелика частка вітрової (у передмісті). Основним джерелом енергії ВДЕ визначено масове будівництво установок когенерації та модернізація централізованого теплопостачання та охолодження. 

Серед важливих особливостей цієї стратегії – співпраця із приміськими територіями, потенціал виробництва та досвід яких надзвичайно великий (прогнозується, що приміські території вироблятимуть із ВДЕ близько 184% своїх енергетичних потреб у 2050 році).

Детальніша інформація: