Найбільше теплопостачальне підприємство столиці КП «Київтеплоенерго», яке також виробляє електроенергію для міста, отримало Сертифікат відповідності вимогам міжнародного стандарту ISO 14001:2015 «Система екологічного управління». Аудитори підтвердили відповідність екологічного менеджменту та стандартів підприємства міжнародним нормам, що значно суворіші за українські.

Як інформує «Київтеплоенерго», для підвищення ефективності централізованого теплопостачання та відповідності європейським екологічним стандартам, підприємство понад три роки вдосконалювало систему екологічного управління.

У жовтні-листопаді 2023 року «Київтеплоенерго» успішно пройшло сертифікаційний аудит, за підсумками якого отримало Сертифікат відповідності системи екологічного менеджменту стандарту ISO 14001:2015 з міжнародного реєстру сертифікованих організацій G-CERTI.

Забезпечення відповідності європейським екологічним вимогам – це один зі стратегічних напрямів розвитку підприємства. Це передбачає мінімізацію негативного впливу на довкілля, покращення екологічних показників роботи підприємства через управління екологічними ризиками. Удосконалення системи управління націлене на оптимізацію використання енергоресурсів за рахунок впровадження сучасних енергозберігаючих технологій, проєктів із декарбонізації столичної енергетики. А це, своєю чергою, – невід’ємна складова побудови енергоефективної і конкурентоздатної централізованої системи теплопостачання.

У межах Національного плану скорочення викидів задля мінімізації негативного впливу на атмосферне повітря «Київтеплоенерго» має забезпечувати поступове скорочення викидів від усіх спалювальних установок, які включені до Плану, та проводити їхню модернізацію. 

Детальніша інформація