ГО “Екоклуб” розробила посібник “Зелене відновлення українських громад” з результатами дослідження енергетичної і кліматичної складової післявоєнного відновлення, євроінтеграції України та ролі органів самоврядування у цих процесах.

Інфраструктурні збитки від повномасштабного вторгнення росії в Україну становлять більше 136 мільярдів доларів. Нашу країну очікує тривале післявоєнне відновлення, яке повинне базуватися на співпраці центральних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та громадянського суспільства.

У червні минулого року Україна отримала статус кандидата у члени Європейського Союзу. А у липні у швейцарському місті Лугано уряд України представив План відновлення. Екоклуб дослідив енергетичну і кліматичну складову післявоєнного відновлення, євроінтеграцію України та роль органів самоврядування у цих процесах.

Нагадаємо, ГО “Плато” презентувала дослідження “Зелена партисипація у Львові. Досвід (пере)завантаження” з результатами case study про актуальний стан використання інструментів громадської участі у Львівській громаді та досвід поширення зелених цінностей у межах партисипативних заходів простору “Розсадник”. 

Детальніша інформація: