Братиславська компанія з поводження з муніципальними відходами OLO оголосила, що почне збирати недопалки у спеціальні контейнери під час публічних заходів, що відбуваються у місті. 

Разом із Братиславською міською радою та компаніями SPAK-EKO та EcoButt, OLO допоможе перетворити викинутий матеріал на асфальт для доріг. Сигаретні фільтри можна трансформувати у спеціальні волокна, які потім використовують як домішку для підготовки асфальту для покриття доріг. 

Насправді, у Словаччині вже є дорога з цього матеріалу. Його виготовила компанія EcoButt, і ви можете знайти його в Žiar nad Hronom у центральній Словаччині. Як повідомляється, це перший подібний випадок у всьому світі.

Крім того, утилізація недопалків у спеціальній ємності свідчить про турботу про довкілля. Більшість викинутих сигаретних фільтрів після куріння потрапляють на землю, і це проблема, адже вони містять токсичні речовини, які можуть забруднювати ґрунт, воду та екосистему під час дощу.

Нові контейнери для збору, які були представлені як пілотні на недавніх різдвяних ярмарках, призначені для прийому як стандартних сигаретних фільтрів, так і сучасних тютюнових пристроїв із підігрівом.

Детальніша інформація: