Зруйнований російськими окупантами завод із виробництва екоупаковки Eco Basket відновили в Бородянці на Київщині. Виробництво упаковки з натурального букового шпону відновили завдяки мікрогрантовій програмі «Власна справа» від проєкту «єРобота».

Завод повністю згорів навесні 2022 року після влучання російського снаряду у другий поверх будівлі у центрі міста. Загалом під час окупації Бородянка зазнала збитків на понад 150 млн доларів.

Довідково. З липня 2022 року уряд запровадив проєкт єРобота. Цей проєкт включає грантові програми, спрямовані на стимулювання підприємницької діяльності та створення робочих місць. Зокрема, це програми мікрогрантів на відкриття чи розвиток власного бізнесу, грантів на створення й розвиток переробних підприємств, закладки саду та виноградарства, тепличного господарства. Подати заявку на отримання гранту можуть як діючі підприємці, так і люди, що не мають досвіду ведення бізнесу. 

Бородянка разом з п’ятьма іншими населеними пунктами України увійшла до переліку міст, які відновлюватимуть за принципом «краще, ніж було».

Детальніша інформація: