Європейський кліматичний пакт – ініціатива Європейської Комісії для взаємодії різних зацікавлених сторін та громадянського суспільства з метою стимулювати їх прихильність до кліматичних та екологічних дій, а також до більш сталої поведінки. Європейський кліматичний пакт працюватиме разом з іншими наявними ініціативами, мережами, рухами, як-от Угода мерів для клімату та енергетики, Європейська платформа стейкхолдерів циркулярної економіки, Багатостороння платформа з цілей сталого розвитку тощо. 

Європейський кліматичний пакт – платформа для обміну інформацією, отримання нових знань про зміну клімату і можливі дії для людей та організацій. Пакт пропонуватиме інноваційні підходи до залучення людей та імплементації кліматичних дій. Цим документом впроваджуються амбасадори (посли) Кліматичного пакту, які слугуватимуть прикладом кліматичних і екологічних дій, будуть проактивним містком між громадянським суспільством, зацікавленими сторонами та Європейською Комісією. Будь-хто може стати амбасадором, подавши заявку та пройшовши процедуру обрання. 

У першу чергу Європейський кліматичний пакт сфокусує свою увагу на таких сферах: зелені зони; зелена мобільність; ефективні будівлі; навчання для зелених робочих місць.

Детальніша інформація: