Україна продовжує активний діалог із ЄС щодо формування та реалізації політики ЄЗК. 24 січня 2020 року Постановою КМУ було створено міжвідомчу робочу групи з питань координації подолання наслідків зміни клімату в рамках ініціативи Європейської Комісії “Європейський зелений курс”.  

Міжвідомча робоча група утворена з метою забезпечення узгоджених дій центральних та місцевих органів виконавчої влади щодо визначення механізмів реалізації державної політики з питань імплементації цілей сталого розвитку України, створення умов для забезпечення конкурентоспроможності українських виробників та підприємств під час реалізації ініціативи Європейської Комісії “Європейський зелений курс”, збереження біорізноманіття, захисту здоров’я, добробуту громадян від ризиків та наслідків зміни клімату.

Перше установче засідання групи відбулося 19 січня 2020 року під головуванням Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля у режимі відеоконференції. У заході взяли участь члени Уряду, народні депутати України, представники Офісу Президента України, Ради національної безпеки і оборони, експертного середовища та бізнесу.

«Сьогодні Україна докладає максимум зусиль для створення кліматично нейтрального європейського континенту та є невід’ємною частиною реалізації цілей Європейського зеленого курсу», — підкреслив Глава Уряду. За словами Прем’єр-міністра, Україна продовжує активний діалог із ЄС щодо формування та реалізації політики ЄЗК.

Учасники розглянули низку важливих питань та пріоритети щодо долучення України до «Європейського зеленого курсу» (ЄЗК) у різних секторах економіки.

Детальніша інформація: