Данське місто Ольборг має амбіції стати зеленою столицею Європи, і робить для цього необхідні кроки. Щоб забезпечити  чистою енергією культурні заходи і фестивалі, муніципалітет Ольборга ініціював створення генератора, який виробляє електроенергію з сонячних променів.

Муніципалітет протягом року співпрацював з Ольборзьким університетом, національними організаціями та компаніями з бізнес-спільноти муніципалітету й кількома культурними установами Ольборга, щоб перетворити ідею на робочий продукт.

У результаті був створений генератор, що має вигляд невеликого причепу, оснащеного 9 сонячними панелями, які можуть генерувати до 80 кВт електроенергії. Якщо погода похмура, генератор можна заряджати через мережу. Невеликі розміри генератора роблять його більш мобільним і, як наслідок, більш екологічним: він важить близько 1,3 тонни, і тому його можна перевозити звичайним легковим автомобілем, а не вантажівкою.

Новий мобільний зелений електрогенератор стане чистою альтернативою звичайним дизельним генераторам, що використовуються для культурних заходів просто неба.

Детальніша інформація: