Цьогоріч Україна вперше взяла участь у конкурсі New European Bauhaus Prizes. З понад 500 учасників нагороди здобули 3 проєкти з України:

«Community reBuilding» – переможець у категорії «Надання пріоритету місцям і людям, які цього найбільше потребують».

«Community reBuilding» – це проєкт з розвитку центрів спільнототворення в 10 українських громадах з населенням до 100 тисяч. У межах проєкту громади отримали гранти по 1 000 000 грн від Western NIS Enterprise Fund та Cedos, а також менторську підтримку від експертів та експерток з різних сфер для створення та розвитку таких центрів.

“Над Джерелом” – перше місце у категорії “Special Recognition to Ukraine’s Reconstruction and Recovery Effort prize”.

«Над Джерелом» – це рекреаційна зона біля центру матері та дитини UNBROKEN Mothers, створена для соціальної інтеграції ВПО в місцеву громаду, а також для психологічного відновлення у ревіталізованій природній території.

“Leo States” – друге місце у категорії “Special Recognition to Ukraine’s Reconstruction and Recovery Effort prize”.

Leo States — найбільший приватний модульний притулок для внутрішньо переміщених осіб, які втратили домівку через війну в Україні.

Єврокомісія щороку організовує цей конкурс для пошуку інноваційних ідей у сфері архітектури, дизайну та урбаністики. Його мета — віднайти ініціативи, корисні для розвитку місцевих громад і загалом суспільства.

Детальніша інформація: